Aby pokazać wygląd stoisk, jakie przygotowali wystawcy na Jarmark Bożonarodzeniowy w Hotelu Podklasztorze, muszę posiłkować się zdjęciami udostępnionymi na Facebookowej stronie hotelu.

 W chwili kiedy sam dotarłem w to miejsce, zastałem prawdziwe tłumy, wobec czego o zdjęciach nie mogło być mowy. I w sumie nie ma się czemu dziwić, Jarmark został przygotowany perfekcyjnie od strony reklamy, pisało się o nim wszędzie a zaciekawieni ludzie pokonywali nawet kilkadziesiąt kilometrów aby odwiedzić wczoraj to miejsce.

 I dziś już można powiedzieć że dobrze trafili, nie tylko reklama została zorganizowana w dobry sposób, ale również olbrzymią wagę przyłożono do przygotowania Jarmarku ze strony wizualnej. Oświetlenie, ciepło miejsca i znakomite zapachy ze stoisk, sprawiały że odwiedzający niezbyt mieli ochotę opuszczać to miejsce. Widać to było również na samym parkingu, gdzie zwyczajnie zabrakło miejsc. 

 Wyroby rękodzieła artystycznego, dekoracje świąteczne, ręcznie zdobione bombki choinkowe, stoisko z serami czy też rozmaite przetwory wykonane według przepisów Cystersów, ulokowane na niewielkiej przestrzeni dawały wrażenie przenosin do innego świata, świata spokoju, harmonii i ciepła.

 Jarmark w tym wydaniu ma szansę być stałym widokiem przedświątecznej gorączki. Tak zorganizowana impreza z pewnością zadowoli zarówno wystawców jak i odwiedzających, dla których przygotowano również kilka atrakcji.

 Dziś można hotelowe korytarze odwiedzić po raz kolejny, Jarmark będzie czynny od godziny 9:00 do 18:00… i tak przez kolejne 4 tygodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.