Kandydaci na miejsce Burmistrza Sulejowa odkryli swe karty, przed zaplanowanymi na dzień 7 kwietnia wyborami samorządowymi.

 Obóz obecnego Burmistrza Sulejowa Wojciecha Ostrowskiego rozpoczął swoją prezentację od nakręconego na Placu Straży krótkiego filmiku, natomiast kontrkandydatka  Pani Dorota Jankowska wybrała na inaugurację spotkanie ze swoimi kandydatami do Rady Powiatu, Rady Miejskiej w Sulejowie ich rodzinami oraz zaproszonymi gośćmi w budynku OSP Sulejów.

 I to właśnie spotkanie z całym swoim sztabem oraz gośćmi, już na starcie dało dużą jakość. Przedstawienie swojego programu, swych kandydatów przed ponad setką zaproszonych osób, oraz długi czas spędzony na rozmowach po oficjalnej części prezentacji w jakości prowadzonej kampanii kandydatce przynosi jeden duży punkt. Również ilość zainteresowanych mieszkańców stronami kandydatów na Facebooku przemawia zdecydowanie na korzyść byłej Wiceburmistrz Sulejowa.

 Bardzo pracowicie będą wyglądać kolejne dni sztabu Doroty Jankowskiej, już jutro odbędzie się kolejne spotkanie wyborcze, gdzie będzie możliwość zapoznać się z przedstawionym dziś programem oraz zadać pytania na nurtujące mieszkańców problemy. Będzie to ostatnie z planowanych spotkań na których znajdą się tylko zaproszeni goście, kolejne odbędą się w formule otwartej już niebawem. 

 Czy doczekamy się debaty naszych kandydatów? Miejscem takiego spotkania ze względu na zainteresowanie licznego grona wyborców można zrobić Halę Sportową. 

uizysklep

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.