Za dwa miesiące o poranku, będziemy już poinformowani o składzie Rady Miejskiej kolejnej kadencji. Jedyną niewiadomą może być konieczność dogrywki na stanowisko Burmistrza Sulejowa, znajdujemy się u progu kampanii wyborczej, która doprowadzi do rozstrzygnięcia w tej kluczowej dla rozwoju miasta decyzji mieszkańców.

 Dotychczas znamy dwójkę kandydatów, którzy oficjalnie zgłaszają chęć startu. Obecny Burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski, który na antenie Radia Strefa FM zaprosił swoją kontrkandydatkę do „zakręcenia” wyborcami oraz była Wiceburmistrz Sulejowa a obecnie Radna Powiatu Piotrkowskiego Dorota Jankowska, której odpowiedź na propozycje „kręcenia” wskazywała na inne priorytety w nadchodzącej kampanii.

 Wciąż nie wiadomo czy lista kandydatów nie powiększy się o kolejne pozycje. Do zamknięcia list wyborczych pozostało kilka dni, jednak dziś i tak ta dwójka kandydatów wywołuje najwięcej emocji.

 Jaką kandydaci obiorą strategię? Wyjdą do mieszkańców, zechcą rozmawiać z wyborcami, przeprowadzą debatę? Wraz z pierwszymi ulotkami oraz medialnymi zapowiedziami poznamy zarys działań, który z pewnością będzie uzupełniany i modyfikowany w reakcji na działania kontrkandydatów.

 Czy chcecie debaty pomiędzy kandydatami? Czy raczej wybieracie spokojny przekaz jaki bez emocji spłynie poprzez media, opracowywany przez sztaby wyborcze?

 

uizysklep

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.