Hotel Podklasztorze położony w zabudowaniach Opactwa Cystersów w Sulejowie, wciąż rozwija swoją ofertę skierowaną typowo dla mieszkańców Sulejowa i okolic.

 Obecnie nie trzeba być gościem hotelu aby móc skorzystać ze strefy SPA, o czym pisałem kilka miesięcy temu. Są przygotowane oferty dla każdego, ale o tym już było…

 Przepiękne dekoracje bożonarodzeniowe, wstęp dla wszystkich chętnych oraz możliwość organizowania w świątecznym wystroju sesji fotograficznych, to atrakcje Jarmarku Bożonarodzeniowego jaki organizowany jest w Hotelu Podklasztorze. Na potrzeby wystawców oraz odwiedzających, szykowana jest jedna z wież. Na stoiskach jarmarcznych spodziewane są głównie wyroby rękodzieła, ale również domowe lokalne produkty czy naturalne kosmetyki.

 Miejsca dla wystawców nie braknie, wobec czego bliższe lub dalsze firmy, które chcą spróbować sił oraz zaprezentować swoje wyroby wciąż mogą zgłaszać udział na adres marketing@hotelpodklasztorze.pl lub pod numerami 607 555 627 oraz 693 555 807.

 Jak zapowiadają organizatorzy imprezy, te 5 weekendów zbliżających nas do świąt to początek budowy tradycji jarmarków świątecznych na terenie zarządzanym i wykorzystywanym przez Hotel Podklasztorze. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.