2 tygodnie temu wystartowała zbiórka którą zainicjowali kibice Widzew FC Sulejów.

Na samym koncie zbiórki zebrano przeszło 3000 złotych, ale do kwoty na zakupy dołączone zostały przedmioty zakupione poza zbiórką a wsparcie wpłynęło również od osób nie związanych w żaden sposób z klubem.

Kombinezony 5 generacji, maski ochronne, rękawice, płyny do dezynfekcji, papierowe ręczniki, napoje i jeszcze kilka innych rzeczy, zostały dziś około 18:00 przekazane na ręce ekipy ratowników medycznych z Sulejowa.

Z niewielkiej akcji jaką początkowo zaplanowano, w organizację zostało zaangażowanych niemal 100 darczyńców, a prezenty zajęły bagażniki trzech samochodów.

Po krótkiej chwili, całość została przeniesiona do budynku gdzie zostanie zdezynfekowana i przeznaczona do użytku podczas kolejnych interwencji w obronie Naszego życia i zdrowia.

Nie można pominąć udziału w całym tym „zamieszaniu” pracowników Starostwa Powiatowego. To pod nadzorem samego Starosty Piotra Wojtysiaka powstało specjalne konto do darowizn i wypracowany został mechanizm przekazywania na rzecz tego typu inicjatyw, niezbędnych dla wsparcia przedmiotów, niemożliwych do zakupu w sklepach.

Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili pomóc. Ale największe podziękowania oraz szacunek i tak należą się ZRM Sulejów.

One thought on “Jak wymyślili, tak zrobili”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.