Remont który rozpoczyna się już jutro w godzinach porannych na ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie Trybunalskim, zmusi osoby pracujące czy uczące się w Piotrkowie do przestawienia budzików na wcześniejsze godziny.

 Poniedziałkowe natężenie ruchu jest uciążliwe już teraz, remont nawierzchni zmusi wielu kierowców do poszukiwania alternatywnych tras. I do tego zachęcam i ja, w miejscowości Przygłów, wybór jednego z dwóch objazdów (przez Witów bądź przez Koło) umożliwi dotarcie do celu w miarę normalnym czasie.

 Rozłożenie ruchu osobowego na alternatywne drogi, pozwoli przynajmniej mieszkańcom na płynną podróż. W dużo gorszej sytuacji będą kierowcy samochodów ciężarowych oraz podróżujący z daleka, korki w których staną, w godzinach szczytu będą sięgały jak zawsze w takiej sytuacji, po kilka kilometrów.

2 thoughts on “Jutro wstajemy godzinę wcześniej”
  1. Chyba cos sue komus delikatnie pomyliło z ta zmianą czasu;)
    W nocy z soboty 30 października na niedzielę 31 października nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Zegary przesuniemy o godzinę do tyłu – z 3:00 na godzinę 2:00:))
    Z powazaniem Panna Sulejowianka:)

    1. Nie było napisane o przesuwaniu czasu, a o przesunięciu wskazówek budzika. Z powodu korków na remontowanej drodze, należy wyjechać do pracy dużo wcześniej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.