11 października około 7:00 na ulicy Koneckiej w Sulejowie, pojawią cię ekipy remontujące pas ulicy Koneckiej. 

 Na czas trwania prac drogowych (około 20-24 dni), zostaną uniemożliwione lewoskręty z ulicy Taraszczyńskiej oraz ulicy Przejazd, dodatkowo skręt w ulicę Łączną będzie czasowo niemożliwy.

 Prace drogowe rozpoczną się na wysokości osi jezdni ulicy Przejazd, ponad 300-tu metrowy pas w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego będzie frezowany a na to miejsce pojawią się nowe warstwy asfaltu. 

 Według zapowiedzi, prace mogą potrwać nawet do listopada, ich postęp będzie uzależniony od pogody, która o tej porze potrafi dać się we znaki. Jeśli jednak aura będzie odpowiednia, wyjazdy na 1 listopada odbędą się po nowej nawierzchni.

 Ulica Wschodnia przyjmie całość ruchu od strony Kielc, spodziewam się wielu konfliktowych sytuacji w obrębie skrzyżowania Wschodnia – Konecka. Samochody ciężarowe skręcając w ulicę Wschodnią zajmują 2 pasy (a nawet chodnik), zmuszając do ucieczki prawidłowo jadące samochody osobowe.

 Wielkim ułatwieniem dla dowożących dzieci do szkoły może być ulica Sadowa, gdyby przeprowadzono na niej prace nad wyrównaniem nawierzchni na czas, mieszkańcy mogliby korzystać z tej uliczki odstawiając swoje pociechy na lekcje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.