Szybko stracona bramka podziałała jak kubeł zimnej wody na zawodników gospodarzy, efektem tego była piorunująca odpowiedź która ustawiła rywalizację do końca meczu.

 Strzelone 3 bramki do przerwy oraz drugie tyle w drugiej połowie, wysforowały drużynę MGKS Skalnik Sulejów na fotel lidera 4 ligi łódzkiej. Wprawdzie to dopiero druga kolejka, jednak osiągane do tej pory rezultaty wlewają w serca kibiców ogromny optymizm. 10 strzelonych bramek w dwóch meczach, duża ilość bramkowych okazji oraz rozsądna gra w obronie, to dziś oblicze gry zespołu. 

 W środę kolejny mecz, wyjazdowy mecz „przyjaźni” z Widzew II Łódź. Przyjaźń jedynie poza boiskiem, na trawie zobaczymy znów ambitną walkę od pierwszej do ostatniej minuty a relacja na żywo będzie dostępna na profilach facebookowych klubu.

 Warto przy okazji tego meczu wspomnieć o drugim bramkarzu klubu, który w świetny sposób zastąpił Piotra Ćwikłę między słupkami w dzisiejszym meczu. Ratując kilkukrotnie drużynę przed utratą gola, sprawił sobie, drużynie oraz kibicom wyśmienity prezent z okazji urodzin, ponieważ Dawid Markiewicz obchodzi dziś 18-te urodziny!!! Sto Lat!!!  

Fiore

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.