Nowy wygląd tego miejsca będzie budowany jeszcze kilka lat. Niemniej już jutro 09.07.2021r, pierwsze potrawy zostaną przygotowane i wydane klientom.

 Ostatnie 9 miesięcy to bezustanna przebudowa, wizja tego miejsca ewoluowała już wielokrotnie a ostateczny kształt wciąż jest zagadką. Obecni dzierżawcy na terenach JOR Polana związali się dwudziestoletnią umową, dzięki czemu do miasta trafili restauratorzy z doświadczeniem, którzy swoje pomysły nie tylko aranżacji terenu, ale również kulinarne będą realizowali przez wiele kolejnych lat.

  O godzinie 12:00, bez wielkiej imprezy z racji ograniczonego budową terenu, wystartuje Stacja Polana punkt kulinarnych spotkań dla mieszkańców jak również odwiedzających Sulejów podróżnych. Nad smakiem wydawanych potraw będzie czuwał prawdziwy Szef Kuchni, który do późnych godzin wieczornych swoje nabyte przez lata doświadczenie będzie przekładać na symfonię smaków na talerzach klientów.

 Oczywiście otwarcie w dniu jutrzejszym to dopiero zamknięcie pierwszego etapu. Na przyszły sezon otwarte zostaną główne elementy inwestycji, wówczas będzie można poznać prawdziwe oblicze przebudowanego terenu. Wtedy też miejsce z otwartego sezonowo, Stacja Polana zostanie całorocznym lokalem. Dziś mimo wielu niespodziewanych zdarzeń jakie wynikły podczas całej przebudowy, prace nad pierwszą częścią inwestycji zostały zakończone.

 Ostatni raz piszę tekst o Stacji Polana opatrzony zdjęciem świetności tego miejsca z przed 50-ciu lat. Od jutra to kultowe dla wielu mieszkańców miejsce startuje z nowym życiem, dlatego też po nowe widoki zapraszam osobiście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.