U Pani Basi oraz Bartka, wciąż jeszcze nie udało się zamontować pieca (który przyjeżdża dziś), również korytarz i pomieszczenie w którym ma stanąć piec wciąż nie tknięte pracami budowlanymi. A powód jak zwykle jest jeden. Kasa.

Zdecydowana część domu, która będzie wykorzystywana, jednak została już wyremontowana. Wielki odzew okolicznych firm i osób prywatnych, zrzutka na portalu oraz wsparcie samorządu Gminy Żarnów oraz Powiatu Opoczyńskiego, pozwalają pozytywnie patrzeć na zakończenie prac w ciągu roku od pierwszej wzmianki.

Również czytelnicy Sulejów24 mają w tym remoncie swój udział. Kwota 4200 jaka została zebrana na koncie zrzutki (wykorzystano 4000zł), pomogła w zakupach materiałów budowlanych w czasie letnich prac remontowych.

Dziś jednak duża prośba o jeszcze jeden zryw pomocy, mamy jesień, dziś niskie temperatury na zewnątrz, a brakuje środków na zakup elementów instalacji centralnego ogrzewania. Ogrzewanie elektryczne pojedynczym grzejnikiem nie pozwala na normalne funkcjonowanie ten skromnej rodzinki. Link do zrzutki poniżej.

https://zrzutka.pl/9brxtm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.