W najbliższy weekend, na terenie Gminy Aleksandrów, odbędzie się cykl imprez, których celem jest zbiórka funduszy na leczenie zagraniczne Laury Matuszewskiej.

 Chora na Zespół Aperta siedmiolatka, wymaga pilnej operacji w klinice w… Dallas w USA. Operacja rekonstrukcji i plastyki czaszki musi odbyć się w jak najszybciej. 

 Szczegóły choroby oraz możliwość wpłaty nawet najniższej kwoty można znaleźć pod tym linkiem https://www.siepomaga.pl/lauramatuszewska

 Wracając do weekendu, to będzie się działo. W sobotę 25 marca, od godziny 9:00 do 15:00 na placu przed remizą OSP Dąbrowa nad Czarną przeprowadzona zostanie zbiórka złomu. Pamiętamy fantastyczną inicjatywę OSP Przygłów dla chorego Krystianka, wobec czego każdy liczy na podobny odzew i tym razem.

 Kolejny element charytatywnej układanki, to „Charytatywny Kiermasz Wielkanocny dla Laury”. Na placu przed Kościołem Św. Ap. Piotra i Pawła w Dąbrowie nad Czarną, przygotowany został kiermasz, w którego organizację zaangażowali się uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dąbrowie nad Czarną. Kiermasz odbywać się będzie w niedzielne przedpołudnie w trakcie porannych mszy.

 Kolejnym i ostatnim weekendowym akcentem akcji charytatywnej jest Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet „Gramy dla Laury”. Od godziny 11:00 w sali gimnastycznej w Aleksandrowie trwać będą zawody w siatkówce. W przerwach między spotkaniami odbywać się będą licytacje, można będzie napotkać animatorów gotowych na spotkanie z najmłodszymi, o oprawę muzyczną zadba DJ, odbędzie się cykl występów artystycznych a także do skosztowania smakołyków zachęca już dzisiaj KGW Jaksonek.

 Kilka różnych opcji wsparcia, wszystkie w celu jak najszybszej zbiórki niezbędnych funduszy na operację ratującą życie dziecka. Laurę można wspomóc również przy okazji codziennych zakupów w Gminie Sulejów, w niedużym warzywniaku u Pani Kariny i Pana Kamila na ulicy Łęczyńskiej we Włodzimierzowie stoi puszka Fundacji Mam Serce, która to fundacja wspiera akcję pomocy dla Laury.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.