Do groźnego wypadku z udziałem rowerzysty, doszło dziś po godzinie 9:00 na drodze łączącej miejscowości Aleksandrów oraz Rożenek.

 Na miejsce zadysponowano służby: WRD Piotrków Trybunalski, JRG Piotrków Trybunalski, KSRG OSP Dąbrowa nad Czarną, ZRM, prokurator.

 Całe zdarzenie miało bardzo dramatyczny przebieg, uczestniczący w wypadku samochód osobowy w wyniku reakcji kierowcy, wylądował na poboczu przewracając się na bok, natomiast dla kierującego rowerem starszego mężczyzny to była wyprawa po śmierć.

 Jak informuje Dagmara Mościńska z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim: „Piotrkowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego z udziałem rowerzysty. Do zdarzenia doszło 7 lipca 2023 r. kilka minut po godzinie 9:00 w Aleksandrowie. 75-cio letni cyklista mimo prowadzonej akcji ratunkowej zmarł…  Ze wstępnych ustaleń wynika, że 75-cio letni rowerzysta wyjechał z drogi podporządkowanej wymuszając pierwszeństwo przejazdu, wprost pod koła Opla Merivy , którym kierował 60-cio letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego…”

 Foto. własne oraz KSRG OSP Dąbrowa nad Czarną

kajaki
uizysklep
kosmetyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.