29 lipca, czyli w najbliższy czwartek, o godzinie 15:00 zbiera się grupa o której głośno od kilku dni.

 Zbiera się w jednym celu, wyremontować mostki na Luciąży, czyli najbardziej klimatyczne miejsce na trasie rowerowej prowadzącej wkoło Zalewu Sulejowskiego. Można wiele mówić o urokach przyrody na tej trasie, jednak te przeprawy noszą miano atrakcji. To w tym miejscu na trasie corocznego Ultramaratonu Wokół Zalewu Sulejowskiego zbiera się największa liczba kibiców, to w tym miejscu również mostki oraz wąska ścieżka pomiędzy nimi jest pełna przygód i upadków, które uwiecznić na fotografiach próbują licznie stawiający się fotografowie sportowi.

 Konkretów do przekazania jest sporo, potrzebni chętni z wkrętarkami, to od pojemności ich akumulatorów będzie zależeć wiele. Ale zapraszamy wszystkich, jeśli chcesz pomóc, chcesz popracować a nawet jeśli chcesz wypić sobie piwo i pogadać z pracującymi, od 15:00 a nawet wcześniej można śmiało przyjść. Dla piwoszy jednak warunek jeden, przynosisz swoje…

 Organizatorzy liczą że dzięki temu remontowi, przeprawy doczekają się budowy zapowiadanych mostów. Obecne zostały już otaśmowane i zamknięte przez obecnego zarządcę terenu, przez co głównie weekendowe wyprawy rowerowe kończyły się na taśmie pierwszego mostu, przez co rowerzyści z Piotrkowa Trybunalskiego, Łodzi i innych miast nie mogli dotrzeć na dalsze tereny Gminy Sulejów.

 Wciąż można wspomóc zbiórkę, pomimo kwoty która pokrywa większość wydatków, przy obecnej kwocie na zrzutka.pl nie uda się wprowadzić kilku z planowanych pomysłów.

Link do zbiórki (kliknij)

 

Fiore

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.