W czeluściach internetu, możemy natknąć się na wiele obietnic zarobku, śledząc temat odkryłem kilka aplikacji które rzeczywiście oferują możliwości zarobku, na dodatek zarobku w kryptowalutach!!!

Free Litecoin oraz Free Bitcoin Cash są sprawdzone przez ponad milionową społeczność. Aplikacje te umożliwiają gromadzić punkty, które przy osiągnięciu odpowiednich progów, przelewa się na rachunek kryptowalut, i od tej chwili można z nich skorzystać jako środek płatniczy bądź sprzedać a zarobione pieniądze przelać sobie na konto.

 Sposób korzystania jest prosty, na planszy głównej mamy ciągi liczb oraz 2 losowania. Po losowaniu wybieramy wyższą (możne też niższą, tylko po co?) zdobycz punktową i zasila ona już konto główne, gdzie gromadzą się punkty do wypłaty. Jeśli jednak nie jesteśmy zadowoleni ze zdobyczy, można powiększyć ją poprzez oglądanie 30-to sekundowej reklamy. Wówczas otrzymujemy kolejne losy. Na tablicy jest kilka miejsc bonusowych, trafienie takiego przenosi nas na wyższy poziom zdobyczy punktowych, maksymalna ilość punktów to nawet 100 000 (przy Bitcoin Cash, minimum do wypłaty wynosi 10 000 pkt) , a możliwość jego trafienia wynosi 1 do 200-300 w zależności od losowania. Osobiście nie trafiłem nawet raz, jednak fora miłośników są pełne dowodów wygranej głównego pola.

 Chcąc w większym stopniu podreperować swój budżet, aplikacje te proponują również możliwość oglądania reklam, grania w gry czy też wypełniania ankiet, a pojedyncze zadania są punktowane dużo lepiej od losowań które można ponawiać co 60 minut.

 Czy to się opłaca? Z pewnością nie da się za zdobyte w ten sposób środki żyć. Przez kilka tygodni moje wypłaty liczyły 1,39 USD w Bitcoin Cash oraz 1,01 USD Free Litecoin. Jednak mając więcej czasu i odrobinę szczęścia w losowaniach, wzorem największych wielbicieli tych aplikacji, można zdobyć kwotę 20-30 USD w aplikacji, a nie można również zapominać o stałej tendencji wzrostowej kryptowalut, które pomnażają nasz dochód o kolejne oczka procentowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.