Piotrkowscy policjanci prowadzą poszukiwania opiekuńcze za 15-letnią Weroniką, 15-letnim Sewerynem oraz 14-letnim Jakubem. Ostatni raz widziani byli 21 września 2021 roku przy ulicy Roosevelta w Piotrkowie Trybunalskim. Osoby posiadające wiedzę, gdzie nastolatkowie mogą przebywać proszone są o kontakt pod numer alarmowy 112 lub z najbliższą jednostką policji.

Piotrkowscy policjanci prowadzą poszukiwania opiekuńcze za zaginioną 15-letnią Weroniką, 15-letnim Sewerynem oraz 14-letnim Jakubem. Z informacji wynika, że 21 września 2021 Weronika wyszła z domu, a następnie miała udać się do szkoły przy ulicy Roosevelta. Na zajęcia jednak nie dotarła. Przed szkołą miała spotkać się z 14-letnim Jakubem oraz jego bratem 15-letnim Sewerynem. Od tego czasu nastolatkowie nie kontaktowali się z rodziną oraz nie jest znane miejsce ich przebywania.

 

Rysopisy:

 

Weronika: wiek 15 lat, 150 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy ciemny blond, długości poniżej ramion, oczy koloru piwnego, w dniu zaginięcia ubrana była w szare spodnie dresowe, kurtkę jeansową, czarne sportowe buty oraz miała czarną torbę:

 

Seweryn: wiek 15 lat (z wyglądu 17 lat), około 176 cm zrostu, szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemny blond, krótko obcięte, na tzw. „jeża”, oczy koloru zielonego, w dniu zaginięcia ubrany w czarną kurtkę z ortalionu, z czerwonym znaczkiem firmowym z przodu oraz z czerwonym poziomym paskiem z tyłu kurtki, buty sportowe czarne,

 

Jakub: wiek 14 lat, około 164 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemny blond, krótko obcięte, na tzw. „jeża”, oczy koloru zielonego, w dniu zaginięcia ubrany w czarną kurtkę z ortalionu, z przodu kurtki białe firmowe logo, buty sportowe koloru granatowego,

 

 

Osoby posiadające wiedzę, gdzie zaginieni mogą przebywać, bądź inne ważne informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt pod numer alarmowy 112, bądź kontakt z najbliższą jednostką policji lub z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim pod numerem telefonu (47) 846-14-62 / (47) 846-12-06.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.