Tylko 2 tygodnie zostały do inauguracji sezonu w IV lidze. Drużyna MGKS Skalnik Sulejów budująca formę na najbliższy sezon, w najbliższą niedzielę rozgrywa sparing z legendarnym klubem Ruchem Chorzów.

 Jednak Skalnik to nie tylko seniorska drużyna, akademia piłkarska i jej drużyny juniorskie oraz młodsze to prawdziwa kopalnia talentów, z której najstarsze roczniki śmiało pukają do składu seniorskiego.

 Dzięki szeroko rozbudowanemu systemowi szkolenia, świetnej atmosferze wokół klubu oraz dobrym wynikom (zwłaszcza w rundzie wiosennej), wokół klubu pojawia się coraz większe zainteresowanie kibiców, widoczne nawet w działalności klubu w internecie.

 Facebookowa strona klubu, pokazująca znakomicie wszystkie dotychczasowe wydarzenia, jest pełna komentarzy. A organizowane przez sponsora Salvum Odszkodowania konkursy przyciągają dziesiątki chętnych. Wśród nagród można zdobyć wejściówkę na lożę VIP na stadionie Widzewa, co podnosi atrakcyjność nagród na niespotykany poziom, jednocześnie przyciągając wielu nowych kibiców.

 Poświadczeniem atrakcyjności klubu jest licytacja internetowa biletu nr 1 na sparing z Ruchem Chorzów. Już w pierwszym dniu, cena biletu sięga 170zł i nie jest to jeszcze koniec zabawy. W niedzielę o godzinie 10:00 nastąpi rozstrzygnięcie i zapowiada się już teraz kwota niespotykana w tego typu zabawach. Szczegóły licytacji można przeczytać poniżej:

Fiore

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.