Kilka minut po godzinie 20:00, na drodze łączącej miejscowości Kłudzice oraz Witów Kolonia, doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego oraz rowerzystki.

 Leżącą na środku drogi, ciężko ranną kobietę zauważyli jadący tą samą drogą podróżni, gdyż sprawca zdarzenia uciekł z miejsca wypadku. Droga po zdarzeniu została zamknięta na ponad 2 godziny, kierowcy zmuszeni byli korzystać z alternatywnych tras…

 Na tą chwilę nieoficjalnie można powiedzieć o ustaleniu tożsamości sprawców, jest to dwóch mężczyzn w wieku około 30 lat mieszkańców powiatu piotrkowskiego. Podejrzani o spowodowanie wypadku, mieli spożywać alkohol przez kilka godzin poprzedzających zdarzenie i podróżować samochodem przez szereg pobliskich miejscowości. Ustalony został też pojazd którym podróżowali sprawcy.

 Trwają czynności wyjaśniające, na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z Komendy Miejskiej Policji Piotrków Trybunalski oraz patrole z Sulejowa. Po opisaniu miejsca wypadku, do uprzątnięcia terenu zadysponowano zastęp OSP Kłudzice. 

uizysklep
kosmetyka
One thought on “Wypadek, ucieczka, zatrzymania”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.