Wśród niezliczonych zdarzeń na DK12, najnowsze dzieło kierowców to wypadek z udziałem samochodu osobowego, w którego tył uderzył samochód ciężarowy. W wyniku zderzenia, samochód ciężarowy wypadł z drogi, stanął w poprzek kierunku jazdy i zablokował oba pasy ruchu.

 Około 3 godzin potrwa usuwanie skutków wypadku, do którego doszło około godziny 20:00 w Korytnicy, na wysokości popularnej lokalu „Krokus”. W działaniach ratowniczych biorą udział strażacy z JRG Piotrków Trybunalski oraz KSRG OSP Przygłów. 2 patrole WRD Piotrków Trybunalski zajmują się ustalaniem szczegółów wypadku, dodatkowo w rejonie zdarzenia prowadzą prace również policjanci z KP Sulejów.

 Jako objazd zaleca się drogi Piotrków Trybunalski Koło Przygłów lub Piotrków Trybunalski Zalesice Witów Kałek Przygłów. Objazdy dla samochodów ciężarowych zaczynają się już w Żarnowie, skąd policja kieruje wszystkie pojazdy do Opoczna i dalej na Rawę Mazowiecką do S8, analogicznie samochody kierujące się do DK12, w Piotrkowie Trybunalskim kierowane są na objazdy.

Fiore

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.