Zajęte wszystkie stoliki, zajęta większość miejsc parkingowych, kolejki smakoszy do punktów gastronomicznych. Obraz dzisiejszej JOR Polany przywraca nadzieję na lepsze lata dla tych zaniedbanych obecnie terenów.

 Wprawdzie do planowanego Festiwalu Kolorów pozostało jeszcze kilka godzin, chętni do skosztowania Sulejowskiej Buły ze znanego w okolicy Fox Burgera czy też ciekawi nowego miejsca o nazwie Stacja Polana gdzie obecnie można spróbować potraw z Grill Baru, stoją w długich kolejkach czekając na swoje pachnące porcje.

 A to dopiero początek rozwoju tego miejsca, dziś właściciele obu wymienionych miejsc planują rozwój. Fox Burger z planem budowy baru o powierzchni przeszło 100 metrów kwadratowych z tarasem widokowym na dachu, oraz Stacja Polana z planem otwarcia restauracji, kąpieliska, oraz kilku atrakcji o jakich dziś jeszcze nie informują, dają nie tylko duży krąg zainteresowanych kulinarnymi przygodami, ale również pracę dla mieszkańców. Co dziś, w obliczu coraz trudniejszej sytuacji z dojazdami nie pozostaje bez znaczenia.

 Do powrotu świetności tego miejsca daleko, bez rozwoju infrastruktury miejskiej, bez oświetlenia tego terenu, budowy drogi przez ośrodki, uporządkowania terenów, środki prywatnych inwestorów mogą się okazać niewystarczające. Pozytywnie na to miejsce może wpłynąć jedynie plan opracowany w UM Sulejów, jaki mieliśmy okazję niedawno oglądać. Połączenie starań samorządu z obecnymi już inwestorami, z pewnością przyciągnie kolejne ciekawe pomysły które będą służyć mieszkańcom oraz rozwojowi turystyki.

Fiore
One thought on “Wielkie branie na JOR Polanie”
  1. Super burger ha ha ha ,sosy fanex na dokładkę.Fanex Sos niestety nie może się poszczycić dobrym składem. Jest tu cukier na 4. pozycji, a także skrobia modyfikowana, zagęstniki, sól wapniowo-disodową EDTA i konserwanty (i to aż dwa!). Trzymajcie się w sklepie z daleka od tego typu wyrobów. O wiele lepiej wyjdzie Wam na zdrowie własnoręcznie przygotowany sos!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.