Mija rok od rozpoczęcia działalności strony Sulejów24 oraz przeszło 2 lata od czasu powstania profilu na Facebooku. Przez ten czas okazało się, że poza krótkimi wiadomościami, coraz częściej pojawia się zapotrzebowanie na dłuższe teksty, oraz sprawy których nie zmieści się w jednym artykule.

Wobec tego konieczna stała się ewolucja samej strony internetowej. Ze zwykłego formatu bloga, powstaje portal informacyjny, w którym spotkamy kilka działów tematycznych. Prawdziwe jego oblicze będzie widoczne za kilka miesięcy, dziś zaprezentowany został jedynie nowy wygląd nad którym będą prowadzone ciągłe zmiany.

 

 

 

Pierwsza nowość, to dział charytatywny. W jednym miejscu pojawi się opis wszystkich akcji charytatywnych z terenu gminy. Po wejściu w dział, będzie możliwość wyboru dowolnej akcji, którą będzie można wesprzeć, wraz z przekierowaniem do opcji wsparcia czyli różnego rodzaju akcji czy zbiórek prowadzonych przez rodziny potrzebujących.

 

Druga nowość, to dział historyczny. Na ten moment jest opracowywany z pragnieniem startu w ciągu najbliższego miesiąca.

 

Od dziś istnieje również możliwość wsparcia portalu, pod adresem zrzutki widocznej na stronie tytułowej, można udzielić wsparcia, które przyspieszy wprowadzane zmiany.

 

Od dziś również można się reklamować za pomocą strony. Zasięgi postów na Facebooku sięgają nawet 50-80 tys osób (rekord 230 tys 🙂 ) przy ciekawych tematach, co w połączeniu z dużą częstotliwością pojawiania się nowych artykułów, daje duże możliwości dotarcia do nowej grupy odbiorców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.