Oglądając zapis ostatniej sesji Rady Miejskiej, najmocniej rzuciły się w oczy informacje od radnych z prośbami o poprawę stanu dróg. Niemal każda osoba miała zgłoszenie ze swojego terenu, jedna dziura, tam pięć, zniszczone pobocze remontowane wiosną, zarośnięte rowy, niedokończone inwestycje, dokumentacja tracąca ważność, znaki przeszkadzające w poruszaniu się…

Stan sieci dróg gminnych, stale się pogarsza. Na skrzynkę otrzymuję niemal codziennie zdjęcia z pytaniem: czy można zamieścić zdjęcia? A tam podobne obrazki jak na fotografi powyżej.

W najgorszej sytuacji od lat są mieszkańcy Łazów Dąbrowa, ich droga do urzędu pod który podlegają nie istnieje, a przeszło godzinny kilkudziesięcio kilometrowy objazd jest powodem do wstydu dla wszystkich osób decyzyjnych na przełomie ostatnich kilkudziesięciu lat.

Ulica Dobra Woda, tam już po raz trzeci jest sporządzana dokumentacja, wiele wskazuje na to że po raz ostatni. Ciągle powiększająca się ilość domów, natężenie ruchu, zmuszają do jak najszybszego rozpoczęcia budowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.