Plany dotyczące kiermaszu zweryfikowała pandemia, nie wszystko zaplanowane uda się zrealizować, i nie wszystko zrealizowane będzie takie jak być powinno. Jednak decyzja o obostrzeniach jaką poznaliśmy wczoraj a zostanie wprowadzona w sobotę, kazała odwołać kilka pomysłów jakie rodziły się w głowach organizatorów.

 Na kiermasz do tej pory mamy około 200-tu przedmiotów. Dołączą jeszcze wypieki, kulinaria oraz rozmaite przedmioty przygotowywane przez dzieci w ramach zajęć lekcyjnych. Przygotowane rzeczy wciąż można dostarczyć na ulicę Cmentarną 22 w Sulejowie (termin ostateczny 17:00, 19 marca). Ciasta, wypieki i kulinaria oraz przedmioty których nie udało się dostarczyć przed upływem terminu, do godz 8:00 w sobotę, przyjmowane będą również na miejscu kiermaszu.

 Liczymy również na liczne odwiedziny osób chętnych do wsparcia akcji. Mimo że kwota jaką udało się zebrać do tej pory, wystarczy na kilka miesięcy leczenia, nie jest to zapewne koniec potrzeb, które wstępnie zostały wycenione na 150 tys. złotych…

 Na kiermaszu pojawią się również pojemniki na plastikowe nakrętki i puszki aluminiowe. Będzie można wspomóc również rehabilitację Patryka Kabzińskiego.

 A więc w sobotę uzbroić się należy w uśmiech, i odwiedzić Nas na kiermaszu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.