Pamiętacie niedawne „Święto Kolorów” organizowane na terenie boiska OSiR w Sulejowie?

 Udana impreza jaka miała miejsce na boisku, powraca na zaproszenie Stacji Polana a więc kilkadziesiąt metrów bliżej niż w terminie wakacyjnym. Ten nowy punkt rekreacji oraz gastronomi, będący wciąż w trakcie budowy, tą imprezą zakończy sezon letni. 

 Dla wszystkich chętnych Święto Kolorów Holi, będzie oczywiście darmowe. Jest to dopiero wstęp do wydarzeń jakie właściciele obiektu planują już od wiosny, po rozbudowie oraz stworzeniu kąpieliska wraz z plażą na brzegu Pilicy. Imprezy w przyszłym roku będą organizowane zdecydowanie częściej i ze zdecydowanie większym rozmachem.

 Komu podoba się taki pomysł na zakończenie lata? Już dziś powinien zarezerwować sobie wolną niedzielę 26 września i pożegnać lato ze Świętem Kolorów Holi oraz Stacją Polana. 

 Jak wynika z rozmów z właścicielami, jeszcze w tym roku jedno z pomieszczeń zostanie dostosowane do warunków zimowych a przez ogromną szklaną powierzchnię będzie można podziwiać dolinę Pilicy w jesiennej oraz zimowej scenerii, siedząc w ogrzewanym pomieszczeniu.

Fiore

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.