Jeszcze w nadchodzące wakacje, najprawdopodobniej w lipcu, mieszkańcy Łęczna oraz Wójtostwa będą mogli skorzystać z sieci światłowodowej. Dotyczy to również mieszkańców ulic Cmentarnej, Dobra Woda i Strzelec.

 Na odcinku drogi Sulejów-Łęczno trwa instalowanie kabla optotelekomunikacyjnego, dzięki któremu szerokopasmowy internet będzie można doprowadzić do każdego budynku.

 W rozmowie z przedstawicielem inwestora firmy Vatus, panem Pawłem Grzybowskim, zostałem poinformowany również o dalszych planach. Według przekazanych informacji, jeszcze w tym roku planowane jest podłączenie miejscowości Kurnędz oraz Krzewiny a w rocznej perspektywie kabel pojawi się również w miejscowości Biała. Rozwój firmy odbywa się nie tylko w kierunku południowym, już niebawem Gmina Mniszków poprzez Strzelce będzie miała rozwijaną sieć.

 Pytania na temat możliwości przyłączeniowych, można kierować do mojego dzisiejszego rozmówcy. Pan Paweł udzieli wszelkich informacji, a na Państwa telefony oczekuje pod numerem 793 339 194.

2 thoughts on “Światłowód w kolejnych miejscowościach”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.