2 137 787zł, to kwota jaką dotychczas udało się zebrać na rzecz chorego na neuroblastomę Patryka Wysmyka.

 To dla tego 16-to letniego chłopca, syna rodowitego sulejowianina, w październiku 2022 roku Sulejów zobaczył największą w historii miasta imprezę charytatywną. To dla niego szkoły organizowały kiermasze, pokazy, zbiórki pieniędzy. Dla Patryka odbywały się biegi, marsze, morsowania czy zawody oldbojów w piłkę nożną.

 Dziś pasek zbiórki osiągnął magiczne 100%, ogromny sukces i ogromna ilość pracy organizacyjnej wolontariuszy, którzy osiągnęli w 3 miesiące coś, co we wrześniu zdawało się niemożliwe!!!

 Nie jest to jednak koniec akcji, Patryk jest w trakcie bardzo długiego leczenia w klinice w Barcelonie. Koszty terapii mogą ulec zmianie, a zdaniem zaangażowanych osób wciąż przed nimi wiele pracy.

 Niezmiennie życzę Patrykowi zdrowia. Już niedługo zaproszę na koncert charytatywny, który będzie formą podziękowania za dotychczasowy udział w organizowanych wydarzeniach. Występ twórcy, którego piosenki wyświetlane są nawet 80 milionów razy w serwisie YouTube, może być kolejnym głośnym wydarzeniem na drodze wsparcia powrotu do zdrowia, chorującego od sześciu lat chłopca.

uizysklep
kosmetyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.