Rozkręcające się imprezy na terenie stadionu OSiR w Sulejowie po ubiegłotygodniowym starcie nie doczekają się kontynuacji. Jak czytamy na profilu organizatorów w mediach społecznościowych, decyzja urzędników odwołuje imprezy do końca wakacji.

A to właśnie dziś wystąpić miał jeden z najpopularniejszych DJ-ów w kraju, DJ-Hazel.

Duże środki finansowe w promocję wydarzeń, wysoka frekwencja uczestników oraz przyszłościowe plany oferujące wpływy do budżetu gminy tą decyzją zostały zmarnowane. Według informacji jakie otrzymałem od organizatora, straty firmy na gorąco szacowane są na 100tys złotych.

W oparciu o tą decyzję również śmiało można przypuszczać że ogłoszone wczoraj kolejny raz przetargi na dzierżawę budynku po restauracji Wiktoria oraz dawnej przystani, kolejny raz nie doczekają się rozstrzygnięcia, wątpliwy jest udział oferentów w takiej sytuacji.

Zachwaszczony, brudny i zaniedbany plac gminny na terenach JOR Polany, z pewnością będzie odstraszać chętnych na wypoczynek przez najbliższych kilka lat, a szansa rozwoju jaką było ulokowanie przez prywatną firmę cyklicznych imprez w mieście, nie wróci już na tereny nigdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.