Stacja Polana (Sulejów ul.Błonie 26) oraz Zespół Ludowy „Pylcza” zapraszają w sobotnie popołudnie na spotkanie z folklorem.

 Od godziny 19:00 goście Stacji Polana będą mieli możliwość wysłuchania twórczości zespołu, rozmowy z wykonawcami w coraz ciekawszej scenerii tej wciąż będącej w budowie restauracji. 

 Jak przekonują właściciele obiektu, imprezy na swoim terenie mają w planach organizować cyklicznie. Wraz z rozbudową restauracji oraz przylegającego do niej terenu, nie wykluczają organizacji większych imprez typu koncerty lub wystawy tematyczne na obecnie nie wykorzystywanym boisku OSiR.

 Wracając do sobotniego spotkania z zespołem Pylcza, spotkanie kulturalne będzie trwało około 60 minut. Wstęp na teren obiektu jest wolny, a według omawianych dziś pomysłów, niewykluczone są kolejne spotkania z miejscowymi wykonawcami jeszcze w tym roku.

 Chętnych twórców muzycznych z terenu gminy, ale również dalszych okolic zapraszam do kontaktu z właścicielami. Jak przekonuje pani Urszula Gwarda- współwłaścicielka obiektu, organizacja jeszcze kilku tego typu występów w obecnym sezonie jest cały czas możliwa.

 Muzyczne spotkanie odbędzie się na terenie Stacji Polana w najbliższą sobotę, 21 sierpnia o godzinie 19:00

 

Fiore
One thought on “Spotkanie z Folklorem”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.