Zaproszenia, plakaty a od dziś również ofensywa medialna, przed imprezą z okazji 75-cio lecia klubu MGKS Skalnik Sulejów.

 Skalnik tym samym powraca po kilkunastu latach w miejsce, gdzie zaczynała się miejska przygoda z piłką nożną, 6 sierpnia wprawdzie tylko na jeden dzień ale w przyszłości… Dowiecie się 6 sierpnia.

 Prezentacja wszystkich grup trenujących w klubie, od najmłodszej grupy po czwartoligowych seniorów to będzie duży punkt programu, równie ciekawie zapowiadają się turnieje towarzyszące: piłka nożna w drużynach sześcioosobowych a także siatkonoga w parach zapełnią stadion w większej części, wykorzystując kilka przygotowanych boisk. Scena z której będą prowadzone konkursy, czy też pojawią się na niej znakomici goście, których wyczyny z piłką przy nodze zachwycały całe pokolenia.

 Będzie można zjeść kilka przygotowanych specjalnie na tą okazję specjałów, napić się kawy, herbaty, lemoniady czy też skorzystać ze strefy zabaw dla najmłodszych.

 Trwają zapisy na turnieje, poszukiwane są sześcioosobowe drużyny piłkarskie, dla których jedynym wymogiem jest wiek minimum trójki uczestników poniżej 14 lat (może w drużynie być sama młodzież) zapisy tel. 514 411 444. Pod tym samym numerem można również zgłaszać dwuosobowe drużyny w turnieju siatkonogi. Na zwycięzców przygotowane zostały atrakcyjne nagrody!!!

 Wciąż można zgłosić się do pomocy w organizacji Festynu: ufundowanie nagrody, postawienie swojego stoiska firmowego czy też jakakolwiek inicjatywa wsparcia jest bardzo mile widziana. 

 

 

kajaki
uizysklep
kosmetyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.