90 minut materiału do analizy, to najważniejszy punkt jaki udało się osiągnąć w dzisiejszym sparingu MGKS Skalnik Sulejów z Hetmanem Włoszczowa.

 Rozegrany na obiekcie OSiR Końskie przy ulicy Południowej niedzielny sparing, przyniósł dobry wynik, strzelone trzy bramki i zerowy dorobek po stronie straconych bramek to zdecydowanie rezultat jaki w Końskich ucieszył każdego kibica „Wyrzeźbionych w Skale”.

 Spośród dwudziestu zawodników, na jakich mógł liczyć debiutujący w roli szkoleniowca w oficjalnym meczu Trener Szymon Waga, każdy zawodnik mógł liczyć na przynajmniej 45 minut gry. W dzisiejszym spotkaniu wobec takiego gospodarowania czasem, kilku młodych wychowanków Skalnika spędziło rekordową ilość minut na boisku w meczu pierwszej drużyny.

 Wynik 3:0 nie oddaje w żaden sposób wydarzeń na boisku, zawodnicy Hetmana Włoszczowa zaledwie kilka razy przedarli się w okolice pola karnego sulejowian, podczas gdy drużyna Skalnika długimi minutami nie pozwalała na konstruowanie akcji rywalom, kreując akcje na połowie przeciwnika.

 Drużyna z Sulejowa, nie posiadając żadnego boiska na którym w okresie zimowym można prowadzić treningi lub mecze, każdy z siedmiu zaplanowanych spotkań sparingowych oraz część treningów rozgrywa na wynajmowanych obiektach poza granicami gminy.

 Z ciekawostek: mecz oglądało ponad 3000 osób… w transmisji na żywo na Tik Tokowym kanale Skalnika.

 MGKS Skalnik Sulejów – Hetman Włoszczowa 3:0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.