Zderzenie czołowe dwóch samochodów osobowych, w wyniku którego jedna osoba poniosła śmierć na miejscu a druga ranna została przetransportowana do szpitala w Opocznie, miało miejsce kilka minut po godzinie 14:00 na wysokości miejscowości Owadów w gminie Sławno.

 Świadkowie zdarzenia próbowali w ciągu kilku chwili od wypadku reanimować  poszkodowanego mężczyznę, prowadząc resuscytację ofiary przekazali go przybywającym na miejsce ratownikom medycznym oraz przybywającym na miejsce strażakom. Jednak nie udało się przywrócić ofierze czynności życiowych, a przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

 Na miejscu zdarzenia w chwili obecnej pracują opoczyńscy policjanci pod nadzorem prokuratury. Obecni na miejscu strażacy z trzech zastępów obecnie zabezpieczają teren zdarzenia, do czasu uprzątnięcia zniszczonych pojazdów.

 Wyznaczone zostały objazdy, w Sulejowie podróżujący w kierunku Opoczna kierowani są na DK74 do miejscowości Paradyż, skąd lokalnymi drogami można powrócić na DK12 w miejscowości Prymusowa Wola. 

 Zaledwie 5 dni temu, kilka kilometrów bliżej Sulejowa miał miejsce inny wypadek, w którym również była ofiara śmiertelna. Wracają najgorsze koszmary DK12?

uizysklep

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.