Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Pomimo reanimacji 37-letni mieszkaniec powiatu poniósł śmierć na miejscu.

27 maja 2021 roku po godzinie 9:00 piotrkowski dyżurny otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Zalesicach . Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motocyklem honda z niewyjaśnionych przyczyn  zjechał z drogi, a następnie uderzył w drzewo i ogrodzenie. Pomimo reanimacji 37-latek poniósł śmierć na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

 

Apelujemy do kierowców o bezpieczną i ostrożną jazdę, a także o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Przed podróżą zadbajmy również o swój stan psychofizyczny. Jeżeli czujemy zmęczenie czy znużenie pozwólmy sobie na chwilę odpoczynku. Brawura i pośpiech na drodze może wiązać się z nieodwracalnymi w skutkach zdarzeniami.

 Komunikat tej treści został opublikowany przed chwilą na stronie Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Niestety dzień rozpoczął się bardzo źle na okolicznych drogach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.