Kilkadziesiąt potraw i kilka tysięcy porcji dla przybyłych gości. To wszystko zostało przygotowane przez piętnaście Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Sulejów.

 Gminny Przegląd Stołów Wielkanocnych w Krzewinach zrobi piorunujące wrażenie na każdym odwiedzającym. Przygotowywane z najwyższą starannością najdrobniejsze nawet detale na każdym ze stołów, poprzeczkę dla oceniających ustawiły bardzo wysoko. Już na samym wejściu do sali OSP Krzewiny, należy zmierzyć się z kuszącym zapachem a to dopiero początek. 

 Prawdziwą próbą dla przybywających gości jest zaplanowana degustacja. Z pewnością nie znajdzie się nikt, kto zmierzy się z każdym elementem degustacji, jednak żadnej ze skosztowanych potraw nie da się szybko zapomnieć. 

 Nie będę więcej opowiadać o głównym punkcie spotkania, gdyż to właśnie dla tych stołów przybywają goście. Każda wystawiająca się ekipa starała się z całych sił, do Nas wszystkich powinno należeć wyczyszczenie do ostatniego okruszka wszystkich stołów, aby pokazać im swój szacunek do włożonej pracy.

 W towarzystwie zaproszonych oficjeli oraz przybyłych gości, kilka minut po 14:00 rozpoczął się Gminny Przegląd Stołów Wielkanocnych w Krzewinach. Występ Zespołu Piliczanie uświetni imprezę, a już teraz zapraszam do galerii zdjęć, gdzie wszystkie pyszności można zobaczyć wraz z zaangażowanymi w pracę nad wydarzeniem osobami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.