Kolejny udany mecz MGKS Skalnik Sulejów, wyjazdowe spotkanie z sąsiadującymi przed tym meczem w tabeli Betclis 4 Ligi Zjednoczonymi Stryków, przez długie fragmenty meczu toczyło się pod dyktando Skalnika.

 Brak skuteczności oraz dobra dyspozycja bramkarza rywali sprawiły jednak dużą radość wśród gospodarzy. Z tak dysponowanym rywalem jak Skalnik Sulejów w dniu wczorajszym, wywalczony przez nich punkt to dobry rezultat.

 Po raz pierwszy w 4 lidze wystąpił wychowanek Skalnika Sulejów Dominik Konieczny. Ten siedemnastoletni bramkarz drugiej drużyny Skalnika, znakomicie wykorzystał zaufanie trenera, i pomimo sporej przewagi naszej drużyny, zaliczył kilka pewnych i dobrych interwencji.

 Dominik trenuje w Sulejowie osiem lat, jego trenerami w drużynach młodzieżowych byli Jarosław Sarlej, Łukasz Nojek, Mateusz Śliwka natomiast obecnie gra najczęściej w drugiej drużynie pod opieką Jarosława Sarleja, będąc jednocześnie rezerwowym dla pierwszego składu.

 Nabierając doświadczenia w bramce już od najmłodszych lat, wielokrotnie był wybierany mianem najlepszego bramkarza na rozgrywanych przez drużyny turniejach, występował jako junior w Lidze Wojewódzkiej, a wczoraj udanie zadebiutował na czwartoligowym boisku. 

 Celująca w coraz wyższe pozycje, a być może i trzecioligowy awans drużyna „Wyrzeźbionych w Skale” potrzebuje szerokiego składu, szkolenie i stawianie w ważnych momentach na własnych wychowanków to jeden z elementów układanki, której rezultatem być może będzie wstąpienie na centralny poziom rozgrywkowy.

 Zjednoczeni Stryków – MGKS Skalnik Sulejów 1:1

 

kajaki
uizysklep
kosmetyka
3 thoughts on “Skalnik na wyjeździe”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.