Jak informuje w dzisiejszej rozmowie Pan Wojciech Kazimierz Jarocki, wice dyrektor Toruńskiego Planetarium, do Świąt Wielkanocnych powinny zakończyć się rozmowy dotyczące przeprojektowania przyszkolnego basenu, umożliwiającego stworzenia w nim planetarium.

Po przeanalizowaniu wszelkich informacji zawartych w projekcie okazało się że dzięki niewielkim zmianom w konstrukcji, a mianowicie zamontowania płyty zakrywającej nieckę basenową, w tym miejscu można będzie stworzyć nowoczesne a wręcz nowatorskie planetarium. Obiekt początkowo będzie czynny w godzinach od 19 do 23 a więc zaledwie w 30 minut po zamknięciu basenu, nowy obiekt jest gotowy do pracy!!!

Z racji ograniczonej przestrzeni, i braku możliwości rozbudowy w Toruniu, Sulejów jest ostatnią szansą na rozwój tego obiektu i stworzenie jego filii w Sulejowie da nowe życie tej placówce.

Całość kosztów przebudowy pokryje Urząd Miasta w Toruniu, na ten cel wraz z wyposażeniem obiektu zagwarantowano w budżecie Torunia odpowiednie środki.

Zadowolony z przebiegu rozmów Burmistrz Sulejowa, dał wszystkim malkontentom wielkiego przysłowiowego pstryczka w nos, jak się okazało jego wizja rewitalizacji Sulejowa sięgnęła również gwiazd nad sulejowskim niebem.

3 thoughts on “Sięgnąć gwiazd”
 1. Hahaha 🙂
  Czytam i nadziwić się nie mogę
  I dopiero po chwili – olśnienie.
  Choć przykro też mi się zrobiło… ech..

 2. Najgorsze że obserwując poczynania tego Pana ze zdjęcia nie jest to zupełnie zaskakująca wiadomość. Można by się było spodziewać bo gwiazd to już Pan Burmistrz sięgnął dawno i teraz buja w tych obłokach nie zdając sobie sprawy że jest wybrany przez ludzi dla ludzi a nie dla pensji. Najniższą krajową by mu dał za takie zarządzanie gminą.
  Śmiech i kompromitacja co wyprawia z naszą gminą

 3. Uuuu widzę że ten portal popiera jedynie pochlebne komentarze dla burmistrza.
  Niestety ale szybko mój nieprzychylny komentarz został usunięty.
  Pozdrawiam administratora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.