Aby przygotować takie święto kolarstwa, przygotowania należy rozpocząć już… zimą. I to właśnie wtedy projekt o nazwie Wyścig Kolarski po Ziemi Łódzkiej z fazy pomysłu, przeszedł do fazy realizacji.

 Runda zawodów licząca 17 kilometrów, będzie w całości zabezpieczona przez odpowiednie służby oraz wolontariuszy, podczas wyścigu wprowadzone zostaną ograniczenia w ruchu pojazdów. Organizatorzy proszą również o ostrożność zarówno pieszych jaki i zmotoryzowanych użytkowników dróg. Dla tych młodych ludzi startujących w wyścigu, jedna kolizja może być końcem marzeń o sporcie wyczynowym.

 Warto pojawić się na trasie przejazdu zawodników, jak również starcie i mecie imprezy. Plac Straży będzie miejscem rozpoczęcia i zakończenia rundy, a także bazą dla wszystkich biorących w wydarzeniu zawodników i ich drużyn. Będzie to również okazja zerknąć po raz kolejny „za kulisy” tych wielobarwnych wydarzeń, i być może szansą na rozpoczęcie własnej kolarskiej kariery. Możliwość spotkania trenerów, których podopieczni osiągają sukcesy w skali ogólnopolskiej z pewnością będzie czynnikiem dającym motywację do rozpoczęcia własnej kariery, być może na miarę wczorajszego zwycięzcy 13 etapu Tour de France Michała Kwiatkowskiego?

 22 lipca od godziny 10:00, zapraszam w imieniu organizatorów oraz uczestników. Zapisy wciąż jeszcze są otwarte, zdaniem organizatora, na starcie może stanąć 100-150 osób.

kajaki
uizysklep
kosmetyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.