Kolejna wyprawa do stolicy, społeczników z S12 Natychmiast. Pierwsza z kilkunastu zaplanowanych na początek roku wizyt, mających na celu przyspieszenie kolejnych etapów realizacji tej inwestycji.

Dziś za cel panowie obrali gabinet Jarosława Kaczyńskiego, mimo że dziś nie są podawane szczegóły wyprawy, w ciągu najbliższych kilku dni zostanie szczegółowo opisana po zapoznaniu się z jej efektami.

Na podstawie ostatnio podanych informacji, obecnie trwają prace pomiarowe nad zimowym zachowaniem gruntu na terenie przyszłej inwestycji, niestety wiosenna pogoda może sprawić że wyniki pomiarowe nie zostaną uwzględnione i prace będą musiały zostać przeprowadzone przyszłej zimy.

Przedstawiany obecnie harmonogram przewiduje oddanie do użytku całego odcinka Piotrków- Kozenin na rok 2026,wciąż jednak jest szansa na skrócenie tego czasu o kilkanaście miesięcy. Bardzo ważny dla tej sprawy będzie podział środków unijnych w ramach budżetu na lata 2021-2026. Pozyskanie większych środków pozwoli na wpisanie do budżetu państwa tej drogi już w 2021 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.