Obecny dziś w Sulejowie prezes PSL a wciąż nieoficjalnie (nie mamy daty wyborów) kandydat na prezydenta RP Władysław Kosiniak-Kamysz, wezwał dziś kolejne opcje polityczne które rządziły w kraju w ciągu minionych lat, a szczególnie obecną władzę, do wytłumaczenia mieszkańcom gminy dlaczego do dziś, mimo dziewięciu lat pracy nad decyzją środowiskową, budowa a nawet prace projektowe nie zostały rozpoczęte.

Na zaproszenie Starosty Piotra Wojtysiaka odpowiedział Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, Poseł Dariusz Klimczak którzy odwiedzili Sulejów w niedzielne popołudnie, organizując na dziedzińcu hotelu w Podklasztorzu konferencję prasową.

Przesłanie z przemówienia było jednoznaczne, na plecach mieszkańców regionu doszliście do władzy, obiecując drogę wygraliście. Wytłumaczcie wobec tego ludziom dlaczego w tym tygodniu okazało się że interes kilku wilków jest większy od setek tragedii rozgrywających się na tej drodze.

One thought on “S12 jak boomerang”
  1. „Władysław Kosiniak-Kamysz, wezwał dziś kolejne opcje polityczne które rządziły w kraju w ciągu minionych lat (…) do wytłumaczenia mieszkańcom gminy dlaczego do dziś, mimo dziewięciu lat pracy nad decyzją środowiskową, budowa a nawet prace projektowe nie zostały rozpoczęte.”

    Sam się wezwał do odpowiedzi:) Przypominam, że już rządził przez 8 lat. Co takiego zrobił dla S12?

    Nikt Ci tyle nie da co polityk obieca w kampanii wyborczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.