Na zaproszenie do sulejowskiego Urzędu Miasta, w celu spotkania z posłami zaproszonymi przez członków Stowarzyszenia S12 Natychmiast, odpowiedział zaledwie jeden wybraniec narodu, Poseł Grzegorz Lorek.

 A spotkanie miało dotyczyć jednej sprawy, mianowicie wciąż odkładanej ze względów proceduralnych budowy trasy S12, która dla mieszkańców Sulejowa oraz okolic ma być rozwiązaniem ogromnych problemów komunikacyjnych, wynikających z przeciążenia ruchem obecnej DK12 oraz DK74 przebiegających przez centrum Sulejowa.

 A powód był naprawdę poważny, według słów jakie padły na niedawnym spotkaniu w sejmie, całość dokumentacji jaka powstała dotychczas jest już przedawniona i procedura budowy rusza obecnie od początku. Co oznacza że dziś po raz kolejny jesteśmy gdzieś daleko przed początkiem rozpoczęcia całej procedury budowy drogi.

 Nieobecność parlamentarzystów w tak ważnym spotkaniu oznacza jedno, nie mają pomysłu na jakiekolwiek rozwiązanie naszych palących potrzeb. Nie bez powodu od miesięcy widać komentarze o tym jak bardzo zostało zawiedzione zaufanie mieszkańców. Przecież był to nieodłączny element kampanii każdego z parlamentarzystów w regionie… Jedynie jedna osoba z zaproszonego grona miała odwagę stawić się na spotkanie.

 Będzie kolejne spotkanie, niebawem zostaną wysłane zaproszenia na spotkanie na świeżym powietrzu, o ile można powiedzieć że powietrze na sulejowskim moście jest świeże. Być może to jedynie nieduża salka sulejowskiego urzędu była niegodna odwiedzin polityków o tak szerokich horyzontach. Z mostu, widoki będą zapewne dużo lepsze.

kajaki
3 thoughts on “Rzut kiełbasą”
  1. Przed wyborami znów przyjadą.Będą znowu obiecywać.Czy nie macie już dość pustych obietnic.Pogonić tych kłamców,a przez Sulejów przewinęło ich się wielu nawet z najwyższych władz.Pojedli , obtarli gębę I pocałujcie się w d…..

  2. Śmiechu warte Lorek zwykła łapka do głosowania.Jest tylko tam gdzie robią fotki żeby się pochwalić jaki to jest aktywny.Czy ktokolwiek widział go na mównicy sejmu żeby cokolwiek powiedzieć na temat S12.Siedzi cicho jak mysz pod miotłą zesrany ze strachu aby nie podpaść mendzie z Żoliborza,podnosi łapkę jak mu każą i do kasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.