Plan Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego Województwa Łódzkiego. Taką nazwę nosi dokument do którego rozwoju, Urząd Marszałkowski w Łodzi prosi o pomoc w rozwoju planu mieszkańców.

 W związku z tym jak czytamy na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego:

 „Cały transport pasażerski w regionie- siatka linii kolejowych i autobusowych- opiera się na Planie Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego, Żeby dokument spełniał oczekiwania mieszkańców potrzebna jest współpraca przy jego opracowaniu. W związku z tym, planując aktualizację obowiązującego dokumentu, Departament Infrastruktury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego zaprasza do wypełnienia ankiety związanej z aktualizacją Planu.

 Pytania obejmują „badanie preferencji komunikacyjnych mieszkańców województwa łódzkiego i użytkowników komunikacji zbiorowej dotyczących wyboru środka transportu i postulatów transportowych”. Ma to pozwolić m.in. na lepsze poznanie zmian jakie zaszły w preferencjach komunikacyjnych mieszkańców województwa, które mogą okazać się kluczowe przy aktualizacji Planu Transportowego.

 Zapraszamy do zapoznania się z ankietą i przedstawienie swoich preferencji transportu zbiorowego w regionie. Propozycje będzie można zgłaszać do października, a po zapoznaniu się z nimi Zarząd Województwa Łódzkiego zaproponuje aktualizację planu.

 Ankieta jest dostępna na stronie BIP Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

 Link do ankiety znajdziecie tutaj Ankieta Transportu Zbiorowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.