O walorach wypoczynkowych miasta i gminy Sulejów można napisać wiele. Jeszcze dłuższa będzie lista rzeczy o których mówi się od dawna, a które do dziś nie są nawet w sferze planów.

Tereny JOR Polana doczekały się w zeszłym roku wielkiej akcji sprzątania gminnej działki, dziś ta działka jest znów zarośnięta a resztki z poprzedniej akcji sprzątania widnieją tam do chwili obecnej. Grupa mieszkańców oraz osób odwiedzających te tereny, od dziś zbiera podpisy pod petycją, która ma na celu wywołanie reakcji ze strony władz miasta. Jak z pewnością większość czytelników miała okazję zaobserwować, tereny o takich walorach jak te w Sulejowie, rozwijają się przy wsparciu samorządów. Stan taki wymiernie przekłada się również na finanse, w dobrze zagospodarowanych ośrodkach, dochody samorządów liczone są w setkach tysięcy złotych a w miejscach potrafiących przyciągnąć turystów, są to kwoty rzędu kilku milionów złotych rocznie. Nie ma sensu wymieniać dochodów firm które tam prosperują, jeśli warto na 3 miesiące otwierać ośrodki wypoczynkowe, to kwoty te muszą być znaczące.

Wzór petycji.

Petycję można wydrukować, złożyć podpisy i dostarczyć do firmy Fox Burger położonej właśnie na terenie o którym mowa, czyli do znanego w całym kraju Food Trucka na Wiktorii.

20 sierpnia rozstrzygnięcie przetargu na dzierżawę terenów oraz budynku restauracji Wiktoria. Czy znajdzie się najemca który rozwinie tam działalność oraz przynajmniej część terenu przywróci do normalności?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.