Obawialiśmy się tej zbiórki, prowadzona czwarty raz akcja „Świąteczna Paka dla Zwierzaka” w obliczu pandemii rok temu nie prezentowała się zbyt okazale.

 Obawy były niepotrzebne, rekord w 2019 roku wynosił 606 kg karmy. W tym roku tylko sucha workowana karma to było 600kg!!! 160 kilogramów puszek z mokrą karmą, 50 kilogramów batonów mięsnych, 50 kilogramów zboża, saszetki dla szczeniąt czy kotów, podkłady higieniczne, koce, a nawet kocia budka z drapakiem!!!

 Ogromne podziękowania dla wszystkich, wśród darczyńców mieliśmy w tym roku w  gronie darczyńców zarówno dzieci z Przedszkola Samorządowego z Poniatowa, osoby prywatne czy też kilka firm. 

 Jak co roku, niezastąpiony okazał się Fox Burger, to właśnie tam zostało dostarczone najwięcej prezentów, które jeszcze tego samego dnia trafiały wprost do magazynu. Magazyn wczoraj rano został spakowany na samochód i w godzinach wieczornych trafił do azylu Masz Nosa, gdzie przy okazji udało mi się zrobić kilka fajnych zdjęć w zagrodzie z większymi zwierzętami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.