11 stycznia 2021 roku, drużyna MGKS Skalnik Sulejów rozpoczyna przygotowania do rundy rewanżowej, a już 16 stycznia rozegrany zostanie pierwszy z ośmiu sparingów z RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki. A więc już za nieco ponad 2 tygodnie, pierwsze spotkanie całej drużyny.

 Nowy trener od 2 grudnia, Paweł Machniewski zastąpił na stanowisku Edwarda Cecota, z nową wizją rozwoju drużyny. Zajęć treningowych będzie więcej, ich jakość poznamy już niebawem. 

 Drużyna zostanie wzmocniona najprawdopodobniej czterema transferami, na gięłdę nazwisk jednak należy kilka dni zaczekać, do finalizacji wszelkich formalności. 

 Po 19-tu kolejkach, drużyna beniaminka 4 ligi zajmuje 13 miejsce mając 20 punktów. Grupa spadkowa jest jedynie 4 punkty poniżej, wobec tego duża odpowiedzialność będzie spoczywać na zawodnikach już od samego początku rundy. Oczywiście marzenia o kolejnym awansie już w tym sezonie, w klubie nie istnieją, realnym celem jest zbudowanie silnej i zgranej drużyny, która w przyszłym sezonie będzie w stanie powalczyć o awans.

 Poza planowanymi wzmocnieniami, mocne sygnały wysłali również nasi juniorzy, pokazując się z naprawdę dobrej strony w meczach, w których dostali szansę na grę w pierwszej drużynie. To nie był łatwy sezon, koronawirus, kontuzje, niby dotykały wiele drużyn, jednak będąca w budowie drużyna z Sulejowa, miała przez to mniejsze szanse na dogranie elementów które były największą bolączką drużyny.

 Z wielką nadzieją na poprawę miejsca, jako kibice, oczekujemy na pierwszy gwizdek w rundzie rewanżowej. Oby również sytuacja na świecie pozwoliła na obecność kibiców, których na meczach zawsze był komplet (gdyby nie obostrzenia, ludzie z pod ogrodzenia mogli by wejść na stadion).

 Jednocześnie przypominam o wciąż trwającej zbiórce na rozbudowę infrastruktury stadionowej. Uzbierane zostało 1305 zł, a potrzeby są dużo większe.  https://zrzutka.pl/wu7f28

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.