Stały rozwój radomszczańskiej firmy Vatus, która oferuje usługi szerokopasmowego internetu na terenie Gminy Sulejów, niestety musi kiedyś przynieść przerwy w dostępie do sieci.

 Tak będzie jutro, 29 czerwca w godzinach 6:00-9:00.

 Dzięki tego rodzaju przebudowie systemu, nie powtórzy się już nigdy sytuacja z zimy. Jutro poza zwykłymi pracami konserwacyjnymi, zostanie wykonany dostęp do rezerwowej linii, która automatycznie zostanie uruchomiona w przypadku zerwania głównej linii.

 Jak informuje przedstawiciel firmy Paweł Grzybowski, jutrzejsze prace usprawnią działanie sieci a podłączenie do zapasowej linii da pewność stałych połączeń. Dodatkowo poinformował również o szybkim podłączeniu Wójtostwa, gdzie zaledwie jeden dokument dzieli mieszkańców od rozpoczęcia prac przyłączeniowych. Również Łęczno oraz ulica Dobra Woda są na ostatniej prostej do wykonania naziemnej linii, zgody dzierżawy infrastruktury już są, pozostało uzyskać zgody od właścicieli terenów na wykonanie wykopów (większość już jest) i jeszcze tego lata mieszkańcy mogą cieszyć się stałym łączem internetowym.

 Jak informowałem niedawno, Łęczno, Kurnędz i Krzewiny w Gminie Sulejów, jeszcze w tym roku zostaną przyłączone do sieci. A o każdym kolejnym ważnym dla mieszkańców działaniu, będą podawane informacje bezpośrednio na portalu.

 

 

Fiore

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.