Specjalizująca się w dostawach części samochodowych firma Carfix -Auto Części, po niemal 6-ciu latach obecności na ulicy Opoczyńskiej w Sulejowie, zmienia swoją siedzibę.

 Na szczęście dla stałych klientów, przeprowadzka odbyła się w ramach jednej ulicy, do lokalu oddalonego o 100 metrów. Obecna siedziba firmy, zlokalizowana jest na ulicy Opoczyńskiej 18. Jest to budynek znajdujący się na rogu ulicy Opoczyńskiej oraz Łącznej.

 Według słów właściciela, nowy lokal oferuje możliwości poszerzenia oferty: akumulatory motocyklowe i samochodowe różnych firm, szeroka gama kosmetyków samochodowych, filtry, oleje, klocki hamulcowe do wielu marek samochodowych dostaniemy obecnie „od ręki”, natomiast części samochodowe do specjalistycznych napraw zakupimy z 24-ro godzinnym czasem oczekiwania.

 6 lat obecności na lokalnym rynku zobowiązuje, przenosiny zostały zrealizowane w związku ze stale rosnącym zainteresowaniem ze strony kupujących, dla których w poprzedniej lokalizacji nie sposób było powiększyć już stanów magazynowych.

 Tak więc przy okazji wielkiego otwarcia, sklepu po przeciwnej stronie ulicy, odbyło się dziś takie mniejsze, jednak będące dla właściciela firmy Carfix egzaminem, który ma nadzieję zdać celująco.

Fiore

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.