Od wyjazdowego meczu z K.S. Paradyż, drużyna MGKS Skalnik Sulejów rozpoczyna walkę o jak najlepszy wynik w końcowej tabeli 4 ligi łódzkiej sezonu 2021/2022.

 Dużo nowych twarzy w klubie z pewnością będących wzmocnieniami, zawodnicy mający w swojej karierze występy w wyższych klasach rozgrywkowych ( 1 liga ukraińska, 2,3 liga krajowa, czy też trenujący z pierwszym składem młodzieżowiec z Widzewa, będący w poprzednim sezonie najlepszym strzelcem rezerw klubu)

 Wiele zmian, od prezentowanego niedawno nowego trenera, nowych zawodników po reorganizację drużyn. Juniorska drużyna została wzmocniona kilkoma starszymi kolegami, i swoje szlify zawodnicze będzie zdobywać w seniorskich rozgrywkach jako drużyna MGKS Skalnik II Sulejów. W drużynie tej będą również grać zawodnicy pierwszego składu, nie łapiący się obecnie do składu pierwszej drużyny (powroty po kontuzjach itp.)

 Także na trybunach widać większe zainteresowanie, cegiełki uprawniające do wejścia na stadion cieszą się dużym popytem, a do klubowej puszki potrafią wpaść spore „cegły” od kibiców. 

 Pierwszy mecz rozegrany zostanie 7 sierpnia 2021r. w Paradyżu o godzinie 17:00, a już w dniu kolejnym 8 sierpnia na stadionie przy ulicy Koneckiej 45, druga drużyna zagra mecz Pucharu Polski z MKS Pilica Przedbórz. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 16:00.

 

Fiore

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.