Pościg obywatelski za pijanym kierowcą można było napotkać dziś po godzinie 16:00 na ulicach Przygłowa oraz Włodzimierzowa.

 Pierwszą próbę zatrzymania podjęli podróżujący samochodem Renault na światłach w Przygłowie, do stojącego na światłach samochodu marki Skoda podbiegł mężczyzna mający podejrzenia wobec kierującego, odnośnie stanu jego trzeźwości. Nietrzeźwy kierujący wtedy jeszcze zbiegł, jednak do pościgu dołączył się kierujący Volkswagenem, który widział całą sytuację. Po około kilometrze, po wyprzedzeniu Skody, mieszkaniec Włodzimierzowa próbował wyhamować auto sprawcy kolizji, jednak ten uciekając po chodniku, zniszczył 3 opony w swoim aucie i nie panując zbytnio nad samochodem uderzył w auto próbujące go zatrzymać. Po kilku sekundach Skoda zatrzymała się, a uczestnicy pościgu dokonali zatrzymania nietrzeźwego kierowcy.

 Mężczyzna kierujący Skodą, jak się okazało po przyjeździe patrolu policji, wydmuchał około 1,5 promila, wobec czego otrzyma zarzuty prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. 

 Kierujący Volkswagenem swoją próbę zatrzymania okupił uszkodzeniami pojazdu, zarówno jemu jak i podróżującym Renault Laguna wielkie podziękowania za eliminację kolejnego potencjalnego mordercy z dróg. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.