Zdjęcie jakie osadzone zostało na stronie głównej artykułu pochodzi z chwili odwiedzin u rodziny z Sulejowa, którą wsparli mieszkańcy w zeszłym roku. 

 Dla przypomnienia, babcia samotnie wychowująca wnuczkę, której mama zmarła.

 Rok temu, spore auto osobowe miało trudności z pomieszczeniem wszystkich Waszych prezentów… Ale oddajmy głos Pani Julicie, organizatorce akcji.

 „Jak co roku organizuje ŚWIĄTECZNĄ PACZKĘ DLA ZRODZINY z Sulejowa💖
Opiszę Wam króciutko sytuację rodziny. Babcia wychowuje córeczkę swojej zmarłej córki, Nie jest im łatwo…🙁
Przede wszystkim zbieramy żywność i środki czystości, to jest najważniejsze, bo na jakiś czas odciąży ich finansowo, artykuły domowe, jeśli chodzi DZIEWCZYNKĘ byłaby napewno zadowolona ze słodkości i jakichś zabawek.

 Do dzisiaj pamiętam te łzy radości kiedy pojechaliśmy do nich z wszystkim co udało nam się zebrać w poprzednich latach, a to wszystko dzięki ludziom o dobrych sercach, którym los drugiego człowieka nie jest obojętny.

 Dzięki Wam święta były dla nich piękne, bo wiedzieli , ze nie są sami, ze mogą liczyć na dobrych ludzi, mam nadzieje ze w tym roku wszystko również pięknie się uda❤

Jeśli ktoś chciałby włączyć się w zbiórkę, proszę o wiadomość pod postem:) Włączcie w te akcje swoich znajomych, bo pamiętajcie że RAZEM MOŻEMY WIECEJ😍 Jeśli ktoś nie jest w stanie włączyć się do zbiórki, proszę o udostępnienie.”

 Kontakt do organizatorki akcji poprzez komentarz pod postem, ewentualnie przez wiadomość prywatną do strony.

 

2 thoughts on “Pomożemy i tym razem?”
  1. Myśle ze 6 rok z rzędu albo 7 to trochę przesadza. Dziewczynka jest zdrowa co jest najważniejsze, mam kochana babcie a prezenty i jedzenie które dostaje można by było dać ludzia bardziej potrzebującym którzy są niepełnosprawni i potrzebują leków, bądź nie maja co włożyć do garnka. Każda rodzina na swój sposób jest potrzebująca ale dziecko ma gdzie mieszkać,co jeść i wcale nie stoją zle finansowo. Myśle ze czas już skończyć ta szopkę! Są ludzie którzy naprawdę potrzebują!

    1. W różnego rodzaju akcjach charytatywnych stosuje się zasadę „nie pomagasz, nie przeszkadzaj”. Ten obrzydliwy komentarz jest absolutnie nie na miejscu i pozostaje poza wszelkimi zasadami człowieczeństwa. Niewiele jest na świecie wystarczająco obraźliwych słów na określenie tego rodzaju zachowania. Pominę sam fakt zaglądania do czyjegoś portfela i rządzenia się tym, na co inni ludzie mają chęć wydać własne, ciężko zarobione pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.