Roczne dziecko pogryzione przez psa.

 Pies rasy Amstaff należący do rodziny w której doszło do zdarzenia, pogryzł dziecko na tyle dotkliwie że niezbędna jest interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które natychmiast przetransportuje ranne dziecko, do specjalistycznego szpitala dziecięcego.

 Około 8:30 pies przebywający w jednym pomieszczeniu z rodziną, zaatakował dziecko. Obecni na miejscu policjanci z KMP Piotrków Trybunalski prowadzą na miejscu czynności mające na celu ustalić przebieg wydarzeń.

 W akcji biorą udział strażacy z KSRG OSP Sulejów, zabezpieczając miejsce lądowania oraz transportując ratowników z lądowiska do miejsca postoju ratowników z ZRM Sulejów. 

2 thoughts on “Pogryzione dziecko, lądowanie LPR”
  1. kmioty które nie mają zielonego ojęcia o psach biorą takie groźne rasy dla szpanu i podreperowania swojego niskiego ego a potem tragedia. Tatusiu jesteś dumny z siebie?! bydlaku!

  2. tragedia , ale rodzice w małych bloczkach mieszkając na powierzchni 37m2 , 4 małe psy trzymali i tego amstifa ….dzieciak 1,5 roku dostał podobno parówkę do buzi i tą właśnie parówkę pies chapnął …. przynajmniej takie plotki krążą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.