12.640 złotych zasiliło fundacyjne konto Patryka Kabzińskiego, po Charytatywnym Pikniku „Razem dla Patryka”, który miał miejsce 13 sierpnia w Uszczynie.

 Patryk zmagający się od urodzenia z chorobą o nazwie Duplikacja genu MECP2, wymaga nieustannej rehabilitacji. Ogromne jej koszty (same turnusy rehabilitacyjne to 75.000 rocznie) spędzają sen z powiek najbliższych Patryka…

 Jednak ekipa Patryka to nie tylko rodzina, to ogromna grupa wolontariuszy jakich można zawsze spotkać w chłopaka otoczeniu. W samą tylko pomoc przy pikniku, włączyło się kilkadziesiąt osób i głównie do nich przekazuję podziękowania w imieniu p. Katarzyny i Arka. 

 Bez tak wielkiego wsparcia, wyjazd na kolejny turnus byłby niemożliwy. Najbliżsi doskonale pamiętają dni z początku Covida, kiedy praca fizjoterapeutów z Patrykiem była niemożliwa i obserwowali szybki nawrót choroby. Brak środków finansowych, wiąże się niestety z szybką utratą efektów ciężkiej pracy. Na co jak pokazuje wspierający wolontariat, nikt nie ma zamiaru pozwolić!!!

 Poniżej krótka galeria zdjęć, jak również dokumenty finansowe, pokazujące jaką obecnie faktyczną cenę trzeba ponieść w przypadku tej choroby.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.