Zaledwie czwórka zawodników podzielona na dwa zespoły, stanęła na starcie Pierwszego wyścigu wokół Hotelu Podklasztorze.

 Mimo niezbyt licznej obsady, zawodnicy wykazali się ogromną zaciętością w walce o zwycięstwo. Zawody na żywo transmitowane były przez profile społecznościowe Hotelu Podklasztorze a do tej pory uzyskały łącznie kilkaset wyświetleń, co oznacza liczną rzeszę kibicujących osób.

 Zwyciężyła żeńska załoga, im przypadł pojazd dwukołowy, który mimo gorszych właściwości skrętnych, osiągał większe prędkości na prostych odcinkach. 

 I mimo braku nagród dla drużyny zwyciężczyń, pokonana drużyna przyjmuje na siebie miesięczny obowiązek koszenia trawników…

 

 Niestety hotele wciąż są zamknięte, organizacja różnych eventów czy wydarzeń online, jest jedyną szansą na medialne istnienie. Mimo braku możliwości zarobkowania, branża która od lat kompletowała zespoły pracowników, nie może sobie pozwolić na utratę zaufanych ludzi. Dziś nie wiadomo czy uda się ruszyć przed weekendem majowym lub kilka dni później. Dzisiejsze wypowiedzi ekspertów mówią o dalszym podtrzymywaniu lockdownu. Tym bardziej niezrozumiałego gdy widzimy obrazki jakie przekazały media wczoraj na Jasnej Górze. 10 tys osób zgromadzonych w jednym miejscu…

 Hotele dokładające wszelkich starań do sterylności i dezynfekcji, inwestujące w nowoczesne stacje dezynfekujące, ozonatory itp z pewnością są jedną z najbardziej pokrzywdzonych branż w tej pandemicznej rzeczywistości. Polska jest jednym z nielicznych krajów wprowadzających tego rodzaju obostrzenia, ograniczanie miejsc hotelowych można było obserwować w wielu krajach, całkowite zamknięcie branży miało miejsce w zaledwie kilku krajach na świecie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.